Jestem Ola,

jestem wszechogarniaczem, jestem wirtualną asystentką

Ola Proksa Bielawa Wirtualna Asystentka

Cześć!

 

Bardzo się cieszę, że tu zaglądasz! Pewnie chcesz się dowiedzieć kim jestem i dlaczego robię to, co robię. Zapraszam Cię do mojego świata!

 

Już jako 12-latka wiedziałam, że chce być przedsiębiorcą. Nie jestem z tych osób, które w szkole występowały na apelach, ani z gwiazd sportowych. Za to świetnie odnajdywałam się w organizowaniu procesów, rozdzielaniu pracy i kontrolowaniu czy ludzie wykonują zadania które do nich należą👿. Dlatego często angażowałam się w organizacyjną stronę przedstawień szkolnych, wspierałam też pracę świetlicy i sklepiku szkolnego, a nawet byłam redaktorką gazetki szkolnej. Lubię być częścią czegoś dużego, ale niekoniecznie twarzą.

 

Od tamtego czasu całą swoją ścieżkę edukacyjną i doświadczenie zawodowe starałam się układać tak, by dobrze się przygotować do roli przedsiębiorcy. Nie jestem osobą, która lubi działać bez planu, więc musiałam dojrzeć do pewnych decyzji. Dlatego wybrałam najlepsze liceum, studia na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej na kierunku Zarządzanie oraz mnóstwo aktywności w organizacjach studenckich (Forum Młodych Lewiatan - Region Lubelski, Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu, Koło Naukowe Ekonomistów, Koordynacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie). Nie miałam wtedy sprecyzowanej specjalności. Bardzo lubiłam wszystko co związane z rekrutacją i szeroko pojętym HRem, taką wybrałam specjalizację na studiach. Następnie miałam coraz więcej "randek" także z marketingiem podczas mojej działalności studenckiej i stażach, a moja pierwsza praca dotyczyła... sprzedaży i obsługi klienta! Od 7 lat jestem także aktywną organizatorką licznych wydarzeń związanych z promowaniem przedsiębiorczości i szerzeniem sprawdzonej wiedzy z zakresu marketingu. Po przygodach z pracą na etacie (także zdalną lub częściowo zdalną!) postanowiłam połączyć to w całość i zostać W KOŃCU przedsiębiorcą i wirtualną asystentką.

 

W swojej karierze zawodowej próbowałam wielu rzeczy. Pracowałam jako Marketing Manager, Asystentka, Opiekun klienta, a także Handlowiec. Od 5 lat pracuję wyłącznie zdalnie. Wcześniej pracowałam dla takich marek jak Marketer+, Nowa Sprzedaż czy iWisher. Obecnie współpracuję z przedsiębiorcami i blogerami nad rozwojem ich działalności oraz wspieram ich w nierównej walce łączenia prowadzenia działalności gospodarczej z rodzicielstwem.

 

Prywatnie jestem mamą Artura i Wiktora i żoną żołnierza mieszkającą w Zamościu na malowniczym Roztoczu.

 

Współpracowali ze mną

Mam szczęście spotykać na swojej drodze wyjątkowych przedsiębiorców. Sprawdź kto mi zaufał!

Programy, na których pracuję

Dokumenty Google

Opinie

Sprawdź, co o mnie piszą dotychczasowi i obecni współpracownicy.

"Zastanawiałem się od paru długich miesięcy nad skorzystaniem z usług wirtualnej asystentki, ale zawsze obawiałem się, że sama organizacja jej pracy i przygotowanie dla niej zadań zajmie mi więcej czasu, niż na tym zyskam, a efekty będą w najlepszym wypadku przeciętne (a parę znajomych osób dzieliło się takimi wrażeniami, gdy korzystali z podobnych usług). Zatem dzielnie kontynuowałem robienie wszystkiego samemu, aż przypadkowo trafiłem na Olę i stwierdziłem, że albo zaryzykuję albo będę musiał zrezygnować ze snu. Po pierwszym miesiącu zastanawiałem się jedynie czemu tak długo z tym zwlekałem, bo już wtedy zaoszczędziłem kilkadziesiąt godzin swojej pracy. Efekty natomiast były w pełni profesjonalne i pomogły mi, oprócz nadrobienia bieżących zadań, ruszyć także kilka zaległych projektów, które leżały odłogiem kilka miesięcy lub czasami nawet lat. Także komuś kto ma podobny system pracy jak mój mogę powiedzieć tylko tyle: najlepszy czas, by skorzystać z pomocy wirtualnej asystentki był dwa lata temu. Drugi najlepszy czas jest teraz."

 

Kamil Nowak, Blog Ojciec

 

 

 

"Rozpoczęcie współpracy z Olą jest dla mnie przejście z chybotliwej kładki na solidny most do realizacji celów biznesowych. Widzę i mogę więcej, odkąd oddelegowałam jej sporą część zawodowych obowiązków. Jestem spokojniejsza i bardziej zrelaksowana, a przez to też produktywniejsza. Zwłaszcza gdy odkryłam, że wszystkie zlecane rzeczy robi dużo lepiej ode mnie! Zaimponowała mi umiejętnościami organizacji swojej pracy, słownością i dotrzymywaniem terminów oraz wykonywaniem swoich zadań z zaskakującą efektywnością (to tak się da?!?). Jednak najbardziej cenię w Oli to, że ona często myśli za mnie. Nie wykonuje bezrefleksyjnie jedynie administracyjnych zadań, ale wychodzi z inicjatywą i wykazuje kreatywne podejście do otrzymywanych zadań. Wiem, że zlecając jej zadanie mogę liczyć na to, że będzie zrobione dużo lepiej, niż ja bym to zrobiła mając 3 razy więcej czasu. Serio, nie polecam do współpracy, bo chcę ją mieć tylko dla siebie;). A tak jeszcze bardziej serio – to najlepsza pomoc, jaką miałam w swoim 15 letnim doświadczeniu biznesowym!"   

 

Agata Jakuszko,  CEO drawthewords.pl      

 

 


 

"Nasze drogi zawodowe przecinały się kilkukrotnie, kiedy więc pojawiła się możliwość skorzystania z jej wsparcia w ramach aktualnie prowadzonych przeze mnie projektów nie musiałam się zastanawiać. Ola jest pełna energii i zawsze gotowa do pomocy. To co cenię w naszej współpracy szczególnie (oczywiście poza rzetelnością i terminowością) to otwartość na nowe. Z Olą mam pewność, że nie zostanę sama z wyzwaniami, które spotykam na drodze. "  

 

 

Agnieszka Walczak - Skałecka www.agnieszkaskalecka.pl, autorka "Silne marki osobiste zmieniają świat  

 


 

"Miałem przyjemność współpracować z Olą. Pełne zaangażowanie, sprawność działania oraz dokładność i solidność to cechy idealnej asystentki i Ola te wszystkie cechy posiada. Bardzo się cieszę, że w końcu zdecydowała się zostać przedsiębiorcą i spróbować zrobić swój biznes na byciu wirtualną Asystentką. Polecam!"   

 

 

Michał Korba
User.com, iWisher  

 


 

"Współpraca z Olą przebiega w bardzo przyjazny sposób. Ola potrafi słuchać, jakie są potrzeby klienta i proponuje rozwiązania dobrze je spełniające. (Czasami miałam wrażenie, że czyta w moich myślach). Na podstawie naszej kilkunastomiesięcznej współpracy mogę śmiało stwierdzić, że doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje Oli są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i mają pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Polecam współpracę z Olą z pełnym przekonaniem, iż powierzone jej zlecenia zostaną wykonane profesjonalnie i terminowo."

 

Edyta Sasim
e-Motka

 

 


 

"Miło wspominam współpracę z Olą. Czasem zdarza się trafić na kogoś kreatywnego, z ogromnym zaangażowaniem, pasją i umiejętnościami. A do tego ta pozytywna energia i uśmiech. Bardzo polecam jako współpracownika i kibicuję jej działaniom."

 

 

Dorota Pawelec Babski Blues  

 

 


     

Masz pytania? Napisz do mnie!